Holistiline regressiooniterapeut on inimene, kes toetab teise inimese arengut, et aidata saavutada optimaalne rahulolu ja rõõm elust.

Kuidas elada täisväärtuslikult? Kuidas leida ja hoida head suhet iseenda ja oma lähedastega? Kuidas tervendada oma mõtteid ja tundeid ning selle läbi ka oma keha? Koostöös holistilise terapeudiga on võimalik leida neile ja paljudele teistele olulistele küsimustele vastused. Kui siht on teada, on võimalik kujundada oma elust unistuste elu. Seda saab teha igaüks ainult ise. Tavaliselt vajame aga muutuste jaoks usaldusväärset teejuhti ja selleks teejuhiks saab olla holistiline regressiooniterapeut.

Sellelt lehelt leiad holistilise regressiooni terapeute, kes on omandanud aastate jooksul teadmisi ja kogemusi Holistika Instituudis, igaühel on lisaks oma õpi- ja elutee, oma kogemused inimeste toetamisel. 

Holistilise teraapia tõhusaimaks vormiks on holistiline nelik – neli umbes kolmetunnist järjestikust kohtumist kliendi ja terapeudi vahel, kus igal kohtumisel on nii vestlus kui ka kliendi eesmärkidega parimalt sobiv teraapiameetod.

Vali endale sobiv terapeut, kes oskab toetada Sinu unistuste täideminekut ja kelle arengut saad Sina toetada siit.